HAKKIMIZDA

Hakkımızda;

2009 yılından itibaren bir çok projede (konutlar, villalar, ofisler, hastaneler ve okulların projeden başlayıp anahtar tesliminde) taşeronluk yaparak edindiğimiz tecrübelerimizle siz dostlarımıza hizmet etmek için buradayız. Teknik titizliğin önemi bilerek profesyonel ekiplerimizle birlikte projelerinizi teslim edeceğimize inanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizle empati kurmayı, hedeflerini dinlemeyi, hayallerini paylaşmayı, mükemmellik sunmayı ve sonunda mutlu olmanızı istiyoruz. Farklı yapı ve teknik karmaşıklıktaki projelerde beraber çalışmanın hem sizleri hem bizlere keyif vereceğinden hiç şüphemiz olmadığını bilmenizi isteriz.

'İşin küçüğü büyüğü olmaz' prensibimizdir. Biz emeğimizin karşılığını aldıktan sonra sizlerin işlerini elimizden gelen en güzel şekilde teslim edeceğimizi taahhüt ederiz.

Hizmetlerimiz;

Proje kontrol hizmetimizde işinize en uygun şekilde gereken revizeler, kat yükseklikleri(bir çok projede bodrum katları atıl olarak durmaktadır), taşıyıcıların, garaj (bir çok projede garajlar kullanılamamaktadır ve yüksek maliyetten dolayı genelde geri dönülmesi mümkün olmamaktadır) ve yükleme alanlarının doğru konumlandırılması v.b. ve takip hizmetleri,

Kaba inşaat hizmetleri

Projede istenilen zemin iksa sistemleri, drenaj sistemleri, temel izolasyonları, kalıp, donatı ve beton uygulamaları)

Anahtar teslim hizmetleri,

Neden biz; İSG, SGK, BELEDİYE v.b. Kurumların talep ettiği kurallarla yetinmeyip tecrübelerimizden de yararlanıp işlerimizi kimsenin burnu kanamadan teslim etmek önceliğimizdir. Yıllardır edindiğimiz tecrübe ile optimum kazanç ile kullanılacak malzeme marka ve ürün seçiminden yararlanılarak gereksiz harcamalardan kar ettirir, deneme yanılma gibi gereksiz masrafların ve zaman kaybının yapılmasını önleriz.

Çözüm bulamadığınız işlerde bizimle irtibata geçmenizi önemle rica ederiz.

Kısacası "işin küçüğü büyüğü olmaz" prensibimizdir, biz emeğimizin karşılığını aldıktan sonra sizlerin işlerini elimizden gelen en güzel şekilde teslim edeceğimizi taahhüt ederiz.